Ref. 87314512
3 slaapkamers
234 m²
Prijs op aanvraag
*** Vergunning nog niet aangevraagd. Deze handelsruimte met woonst kan worden omgevormd, mits aanvraag vergunning, tot 2 appartementen***
Deze zeer goed onderhouden gebouw is uitstekend gelegen, vlakbij het centrum van Bilzen.
De gelijkvloerse handelsruimte wordt uitgebaat als horecazaak en wordt zonder toestellen of meubilair verkocht. Overname van de uitrusting is na overleg mogelijk.
Op de bovenverdieping bevindt zich een ruime, instapklare woonst met een leefruimte, badkamer en drie volwaardige slaapkamers.
Op de tweede verdieping is een nog niet ingerichte zolder aanwezig.
Het geheel werd door de jaren heen zeer goed onderhouden
De grote zolder biedt extra potentieel en kan verder ingericht worden als bijkomende kamers of hobbyruimte.
Alle voorzieningen zijn in de nabijheid te vinden. Het centrum en de E313 liggen vlakbij, waardoor Maastricht, Tongeren en Hasselt vlot bereikbaar zijn.
Zowel de commerciële ruimte (pop-up) als het appartement zijn verhuurd.
Prijs op aanvraag.
Neem contact op via moyra@immovadis.be
No information available
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en de privacyregels en de gebruiksvoorwaarden van Google zijn van toepassing.